כיסאות מזכירה

מבחר כיסאות מזכירה איכותיים במיוחד שיקנו שעות עבודה נוחות ונעימות במיוחד. אין ספק שלעובדים שלנו מגיע הטוב ביותר לכן חשוב מאוד לבחור בכיסא נוח לעבודה נוחה עם מקסימום נוחות. לנו באופיס דיזיין הניסיון והיכולת להתאים לכם את כיסא המזכירה הטוב ביותר עבור העסק שלכם.

בימינו קיימת דרישה לכיסאות נוחים המתאימים לישיבה ממושכת. כסא מזכירה מתאים למצבים שונים שבהם נדרשים עובדים או תלמידים לשבת במשך שעות. כסאות מזכירה מותאמים לישיבה ממושכת בשל המבנה המיוחד שלהם, התאמת לגוף האדם והריפוד הנוח. את הכסאות האלה ניתן להתאים גם מבחינת עיצוב לכל חדר משרדי או סביבה לימודית. לא מומלץ להתפשר על איכות הכסא כשבוחרים את הכסא המתאים, ולכן כדאי להקדיש לבחירה מחשבה וזמן.

 

למי מתאים כסא מזכירה

כסאות מזכירה מתאימים למצבים שונים. אלה כמה מהם:

  • עבודה משרדית – עבודה במשרד מול מחשב מצריכה כוחות ריכוז רבים. מדובר בישיבה במשך כ-8 שעות ביום הכוללות הפסקות קצרות באמצע. עבודה מסוג זה מצריכה כיסא נוח ומתאים כמו כסא מזכירה, כדי לאפשר לעובדים לעבוד שעות רבות מבלי לפגוע בגב או בעמוד השדרה.
  • דלפק קבלה – פקידים בדלפק קבלה יושבים במשך זמן רב ועוסקים במענה טלפוני, בתיוק מסמכים וכדומה. הם זקוקים לכסא נוח כדי שיוכלו להמשיך ולתפקד במשך זמן רב.
  • כיתות לימוד – מרבית הלימודים באוניברסיטה, במכללה או בכל מוסד לימודים אחר כוללים ישיבה במשך כ-7 עד 8 שעות לימוד. אם לא מדובר בשיעור מעבדה שבו צריך לעמוד ולעבוד עם מבחנות או בשיעור התעמלות שבו אין צורך בכסאות, מרבית החומר מועבר לתלמידים בכיתה, בעודם יושבים שעות ארוכות ומקשיבים למורים. משום כך, זקוקים התלמידים לכיסאות נוחים.
  • עבודה מהבית – ישנם אנשים כמו כותבים או מתכנתים שעובדים מהבית. גם אנשים שעובדים מהבית ולא מהמשרד צריכים לדאוג לבריאותם, לרכוש כסא מזכירה איכותי ולא להסתפק בכיסא ביתי רגיל בעבודה תוך ישיבה על המיטה או על הספה בסלון – כל אלה עלולים לפגוע בבריאות.

 

אופיס דיזיין – הפתרון לישיבה נכונה

בחברת אופיס דיזיין דואגים לבריאות שלכם ומודעים לעובדה שאתם צריכים לעבוד במשך כמה שעות טובות בישיבה מול מחשב כדי להרוויח את פת לחמכם. אופיס דיזיין כאן כדי לעזור לכם לבחור את הכסא המתאים עבורכם. תוכלו להתרשם ממגוון כסאות המזכירה המוצעים לכם – כסאות מרושתים או מרופדים – וכן ממבחר רחב של שאר רהיטים כמו כורסאות לחדר המתנה, כסאות מנהלים, פינות ישיבה לגן, וילונות הצללה, ארונות למשרד לאחסון חפצים, שולחנות משרדיים וכדומה.

 

אין לזלזל בעבודה משרדית: בין אם מדובר בכתיבת דו"חות מול המחשב, או תיוק מסמכים רבים, אנחנו מבלים שעות ארוכות בישיבה. כסא מזכירה, בהתאם, הוא פריט חשוב ביותר. מדוע? בזכותו העובדים ייהנו לתמיכה מלאה בגב, וכתוצאה מכך, התפוקה שלהם תהיה גבוהה. רוצים לרהט את המשרד שלכם ובמקביל לסייע לבריאותם של העובדים שלכם? רכשו כסא מזכירה לישיבה נוחה ומועילה!

 

איך לבחור כסא מזכירה?

מרבית המשרות, כיום, דורשות ישיבה ממושכת על הכיסא. לכן, כאשר אתם ניצבים בפני ההחלטה המכריעה של איזה כיסא לרכוש למשרד או לחדר העבודה שלכם – אנא בחרו בכיסא מזכירה; כיסא שיסייע לכם ולעובדים שלכם להתרכז. ייתכן וזהו שם מעט מטעה, אך בפועל כיסא מזכירה איננו מיועד אך ורק למזכירות במשרדים השונים. כמובן, מדובר בעובדות המהוות כרטיס הביקור בכל מקום עבודה המכבד את עצמו – ולכן עליהן לשבת על כיסא איכותי. עם זאת, כיסא מסוג זה מיועד לקהלים רבים נוספים המבלים את יומם – ואף לילות לבנים – בישיבה. בהתאם, כיסא מזכירה איכותי ישפיע על איכות העבודה והריכוז שלנו. כיצד בוחרים כיסא מזכירה? נסקור, בקצרה, מספר דגשים:

  • על הכיסא להיות מתוכנן כך שניתן יהיה לעבוד עליו באופן אינטנסיבי ומאומץ. למה הכוונה? רצוי שהמנגנון של הכיסא יהיה סינכרוני ואף ניתן יהיה לכוון באמצעותו את עוצמת הנדנוד בהתאם לגובה של הבן אדם היושב ומשקלו. בנוסף, על המנגנון להשפיע על זוויות הישיבה ועל כמות התחנות שלהן כך שישפיעו נכונה על משענות הידיים.
  • לצד הנוחות המתבקשת עבור אנשים שיושבים שעות ארוכות, חשוב גם לבחור בריפוד איכותי עבור הכיסא. למה הכוונה בריפוד איכותי? בשל הישיבה הממושכת על הכיסא, הוא עלול להתלכלך. בהתאם כך, מומלץ לבחור בכיסא בעל ריפוד שיהיה נוח לנקות אותו.
  • היבט נוסף וקריטי בעת בחירת כיסא מזכירה מתייחס לגלגלים: כדאי לבחור כיסא המתנייד על גלגלים, כך שהעובדים יוכלו לעבור בנינוחות עם הכיסא מנקודה אחת לשנייה.

 

כסא מזכירה – ליום עבודה משמעותי

מרביתנו רואים בעבודה כבית שני. בהתאם, בחירה בכיסא מזכירה נוח משפיע רבות על בריאות הגוף שלנו, כמו גם על התפוקה היומית ועל מצב רוחנו. אצל אופיס דיזיין תוכלו למצוא מבחר רב של כיסאות מסוג זה.

 

דגשים לבחירת כסא מזכירה

לחנות אופיס דיזיין מגוון רחב של כסאות כולל כסא מזכירה. כבעל עסק אתה צריך לדאוג גם ובעיקר לעובדים. המזכירה אשר יושבת איתך ועובדת מספר רב של שעות בצמוד אליך גם צריכה להרגיש בנוח ולקבל תנאים נאותים לצורך ביצוע עבודתה. הכיסא שלה צריך להתאים לתפקיד ולתת לה תמיכה לצורך ביצוע המטלות שלה. קיימים מספר דגשים לקניית כסא מזכירה אמין, איכותי ולא במחיר מופקע.

 

 

כפי שכל בעל עסק יודע, המזכירה מחזיקה בתפקיד חשוב ביותר. ולכן כדאי לתת לה את התנאים הטובים ביותר, ביניהם הכיסא עליו תבלה את יום עבודתה.

  • מומלץ בחום להשקיע מחשבה מעמיקה בבחירת הכיסא הטוב למזכירה שלך. לא רק שרמת האנרגיה שלה תעלה, אלא גם תפוקת העבודה שלה ובעקיפין שלך. בנוסף, בבחירת כסא איכותי אתה משדר שהיא ובריאותה חשובים לך כמו שלך, אם לא יותר.
  • המגוון העומד לרשותך בבחירת כיסא למזכירה הוא עצום, בבחינת מ״רוב עצים לא רואים את היער״. קיימים כסאות גדולים וקטנים, עם משענת גבוה או רגילה, משענת מתכווננת או קבוע, עם או בלי גלגלים. בקיצור, צריך לחשוב היטב על איזה סוג של כיסא אנחנו רוצים לקנות וכמה כסף אנחנו רוצים להשקיע. עדיף לפעמים להביא את המזכירה עצמה שתעזור לבחור את הכיסא אשר יתאים לה יותר מכולם.
  • ניתן ורצוי להתאים את סוג הכסא, גוונו, צבעו והריפוד לשאר הריהוט במשרד. כדאי אפילו לשכור בעל מקצוע שיעזור לבצע את הבחירה הנכונה.

 

 

עם מי ניתן להתייעץ ברכישת כסא מזכירה

ברכישת כסא מזכירה רצוי להיוועץ עם הצוות המקצועי אשר נמצא בחנות אופיס דיזיין. אנחנו עוסקים בתחום שנים רבות ומבינים את הצרכים של הלקוחות שלנו. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של כסאות למזכירה וביחד נוכל להתאים לכם ולה את הכיסא הטוב ביותר. תוכלו למצוא אצלנו כמובן מגוון רחב של ריהוט משרדי נלווה אשר יותאם וישתלב יחדיו. כנסו אלינו עוד היום וצוות המומחים שלנו יעזור לכם בביצוע הבחירה הנכונה.

 

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים